SM40-SG50 Datasheet(PDF) - Omron Automation and Safety
SM40-SG50, SS GUIDE T2011, T2008
Related Products
# Part Number Description Manufacturer
1 2966281 RELAY GEN PURPOSE SPDT 50MA 120VGeneral Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) DIN Rail Phoenix Contact
2 V23079E1205B301 RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24VGeneral Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
3 G6B-48BND-DC24 RELAY GEN PURPOSE 4PST 2A 24VGeneral Purpose with Socket Relay SPST-NO (1 Form A) x 4 DIN Rail Omron Electronics Inc-EMC Div
4 RSL112100 EXTENDED HEIGHT, 3 POLE/25 AMP,Relay Amphenol Pcd
6 2834669 RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120VGeneral Purpose with Socket Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil DIN Rail Phoenix Contact